CS:GO

CS:GO Trade Siteleri (En İyiler)

CS:GO’da bildiğiniz gibi oyunu oynadıkça 5-10 kuruşluk itemler düşüyor. Bu rehberimizde size bu skinleri trade siteleri sayesinde nasıl daha değerli itemlere çevirebileceğinizi anlatacağım.

1 Öncelikle 5 kuruş değerindeki skin, kasa, kutu vb. ne varsa satıyoruz. Marketten alabildiğimiz en yüksek miktardaki cs:go itemini alıyoruz.

Püf Noktası: Stattrak veya hatıra itemleri almayan. Takas yani trade sitelerinde değeri normalde olduğundan daha düşük gözüküyor. Ayrıca bet siteleri de bu tür itemleri kabul etmeyebiliyor.

2 Envanterinizdeki diğer değişmek istediğiniz her şeyi ve üstüne az önce aldığımız itemleri aşağıdaki listede olan sitelerden birinde takaslayacağız. Itemlerimizin toplam fiyatına denk gelen istediğimiz şeyi alabiliriz.

CS.Money

Bu konudaki en iyi site cs.money sitesidir. Takasa başlamak için önce sağ üstten Steam ile oturum açıyoruz. Ardından karşımıza çıkan kutucuğa Steam takas linkimizi giriyoruz. Site sizi zaten takas linkinizin olduğu yere yönlendiriyor.

CS.Money Takas nasıl yapılırBağlantınızı kutucuğa yapıştırdıktan sonra, sitenin ana sayfasının altında, sol tarafta envanterinizdeki takas edilebilir tüm itemler gözükür durumda olacak. Soldan tüm değişmek istediğiniz itemleri seçiyorsunuz ve sağ taraftan ne ile takaslamak istediğinizi işaretliyorsunuz. Ardından takas yap butonuna basıp direkt olarak itemleri değiş-tokuş yapabilirsiniz. Ancak Steam mobile guard yani telefon doğrulamanızın olması gerekiyor bunu unutmayın.

Püf Nokta: Steam nickinizin sonuna cs.money yazarsanız trade işlemini daha ucuza getirmiş olursunuz.

Eğer sizin itemlerinizin toplamı, bottaki seçtiğiniz itemlerden daha pahalıysa korkmanıza gerek yok, sitede bakiyeniz duruyor, yani istediğiniz zaman bakiyeniz kadar bir skin çekebilirsiniz.

Arda

Counter'da rütbe düşmemek için Valorant oynayan bir yazar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu